Piekarnia Rogalik na dożynakch w Olszynach i Pasymiu

stoisko Piekarni Rogalik na dożynkach w Olszynach

Dożynki są pięknym, ludowym świętem, od wieków zakorzenionym w naszej kulturze. Jest to wspaniała forma podziękowania za udane żniwa i prace polowe, zwieńczająca całoroczny trud rolników.
Zgodnie z tradycją, w czasie radosnego obrzędu dożynek dzieli się chlebem i wspólnie świętuje ─ dlatego też nie mogło nas zabraknąć na Dożynkach w Olszynach i Pasymiu.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za otrzymane zaproszenia i miło spędzony czas! Dzięki Wam, z radością mogliśmy kultywować tak ważną dla nas staropolskią tradycję w przyjaznym towarzystwie.

rogal icon
dożynki w Olszynach - stoisko Rogalika
rogal icon

Specjalnie dla Was, w naszej ofercie w czasie dożynek znalazł się upieczony z tej okazji pyszny chlebek razowy z kapustą, który cieszył się ogromną popularnością razem z naszym uwielbianym klasykiem, bułką z pieca. Przy stoisku Rogalika można było nabyć także różne słodkości: placki drożdżowe, strucle, a szczególnie makowiec, tym razem w formie warkocza, który okazał się być prawdziwym hitem. Przygotowaliśmy dla Państwa również darmowy poczęstunek ─ kromkę świeżego chleba ze smalcem i ogóreczkiem.

dożynki w Pasymiu - stoisko Piekarni Rogalik
Otrzymaliśmy wiele miłych słów od naszych stałych, jak i nowych klientów. Doceniliście starania, zaangażowanie i pasję, które wkładamy w produkcję naszego pieczywa na naturalnym zakwasie. Za każde ciepłe słowo bardzo Wam dziękujemy!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami po raz kolejny w naszych piekarniach na ulicy Wielbarskiej i Pasymskiej w Szczytnie oraz w innych punktach sprzedaży Rogalika.
rogal icon
Serdecznie Was zapraszamy i po raz kolejny dziękujemy za wspólne świętowanie tegorocznych Dożynek! Obiecujemy, że dalej będziemy kultywować tak ważną dla nas tradycję i dostarczać Państwu najwyżej jakości naturalny chleb. Smak, jakość i tradycja są dla nas w końcu najważniejsze.

Pozdrawiamy, Załoga Piekarni Rogalik