Pierwszy post i kilka słów o naszej piekarni

Smak...
Nasza firma, należąca do Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska, działa na rynku Warmii i Mazur już od ponad 70 lat. Od dziesięcioleci rozwijamy produkcję wyrobów piekarniczych, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.

Codziennie wypiekamy różnego rodzaju bułki i chleby. Oferujemy również wyroby półsłodkie i słodkie. Przy produkcji zużywamy kilka ton mąki na dobę, stosując wyłącznie naturalne produkty najwyższej jakości od naszych regionalnych i lokalnych dostawców. Dzięki takiemu podejściu mamy gwarancję, że smak naszego pieczywa czy ciast jest tak wyjątkowy.
rogal icon

W naszych wypiekach łączymy tradycję z nowoczesnością, a teorię z praktyką. Oferujemy produkty o wysokich walorach jakościowych i zdrowotnych. Nieustannie pracujemy nad procesem wyrobu naszego pieczywa, aby zapewnić Państwu doskonałe, smakowite wypieki. Zdanie klientów piekarni jest dla nas niezwykle ważne – pragniemy oferować naszym konsumentom to, co najlepsze.


Stawiamy przy tym na wyjątkowy, niepowtarzalny smak, który zadowoli każde, nawet te najbardziej wymagające podniebienie. To Nasi klienci i ich opinie są dla nas najważniejsze. W asortymencie Piekarni „Rogalik” znajduje się kilkanaście rodzajów pieczywa i wyrobów półsłodkich. Na tym jednak nie poprzestajemy – nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy najlepsze, starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące od sprawdzonych, zaufanych dostawców.


Jesteśmy wierni rzemieślniczym tradycjom piekarskim, szanujemy kulturę regionu i ludzi, którzy za tym wszystkim stoją.
Pieczemy dla Was z miłością, pasją i sercem. Przekonać się mogą o tym Państwo osobiście kosztując naszych wypieków. Wśród nich znajduje się nasz chleb, który określić można prawdziwym rajem dla podniebienia. Swoją wysoką jakość zawdzięcza on naturalnemu zakwasowi i ogromnej pasji, z jaką wytwarzamy wszystkie nasze wypieki. Uważamy, że najważniejszym składnikiem każdego chleba jest właśnie zakwas, gdyż to od niego zależy zapach, smak i wygląd pieczywa.

rogal icon

Rogalik jest jedną z niewielu znajdujących się na rynku piekarni, które same rozpoczynają swój zakwas. Gdy dodamy do tego jeszcze najwyższej jakości mąkę, bez ani jednego grama polepszaczy, miłość i pasję naszych pracowników, otrzymamy doskonałe, zdrowe i smaczne pieczywo.

Kolejnym z rarytasów oferowanych przez naszą piekarnię jest „Bułka z pieca”. Opiera się ona na specjalnej, sprawdzonej recepturze. Ci, którzy mieli okazję spróbować naszych bułek wiedzą o ich pysznym, niepowtarzalnym smaku. Tych, którzy jeszcze nie zaznali tej przyjemności, zachęcamy do jak najszybszego skosztowania. Możliwe, że któryś z naszych wypieków stanie się Państwa nieodłącznym towarzyszem przy każdym śniadaniu – w końcu tylko jedna kromka chleba „Rogalika”, wraz z warstwą ulubionego serka czy plastra szynki, stanie się wartościową przekąską.

rogal icon
Ale to nie wszystko. Pieczywo, ciasta i wszystkie inne wypieki z Piekarni Rogalik dostarczane są naszymi samochodami do ponad 100 punktów w całym powiecie szczycieńskim. Posiadamy także dwa sklepy firmowe w Szczytnie, przy ulicy Wielbarskiej 22 oraz Pasymskiej 22. Gorąco zachęcamy do ich odwiedzenia i skosztowania czekających tam na Państwo pyszności, a w tym prawdziwych, smakowitych lodów włoskiej receptury. Zawsze świeżo i pysznie od lat!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i śledzenia dalszych wpisów na blogu, w których będziemy dzielić się z Państwem działalnością i wydarzeniami które mamy nadzieję Państwa zainteresują. Zawsze chcemy być blisko Was i służyć znakomitym pieczywem.