Pracowity koniec roku w Rogaliku

Początek grudnia przyniósł ze sobą nie tylko świąteczną atmosferę, ale i wiele nowości, w tym dla naszej piekarni. Z radością pragniemy oficjalnie ogłosić, że “Rogalik” został nowym partnerem szczycieńskiego kina Lumieré!

rogal icon
Owocną ─ mamy nadzieję ─ współpracę rozpoczęliśmy rozdawaniem naszych firmowych pyszności na premierze filmu “Wielki zielony krokodyl domowy”. Najmłodsi wraz z rodzicami chętnie częstowali się ciastkami z “Rogalika”, które umiliły widzom bajkowy seans. Nasze pyszności zawitały także na grudniowy Babski wieczór, gdzie zasmakowały obecnym na nim Paniom.
rogal icon
“Rogalik” będzie odtąd pojawiać się na każdym premierowym seansie w kinie Lumieré, aby podzielić się z Wami naszymi wypiekami i wspólnie przeżywać filmowe emocje. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w seansach!

“Rogalik” wzbogacił się także o nowy, otwarty już punkt sprzedaży w Szczytnie, który mogą państwo znaleźć przy ulicy Lanca. Nowy sąsiad z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom pobliskich osiedli i uczniom sąsiadujących ze sklepikiem szkół. Wyśmienite pieczywo i wypieki już na Was czekają! Gdy Święta tuż za rogiem, wpadajcie do nas, aby osłodzić sobie czas oczekiwania na Boże Narodzenie.